logo
Rada gminy » Komisje Rady
Komisja Rolnictwa i Ochrony 艢rodowiska
A R T Y K U 艁   A R C H I W A L N Y


Sk艂ad osobowy:


- radna Mariola Gospodarek - przewodnicz膮cy Komisji
- radna Beata Mierzejewska - z-ca przewodnicz膮cego
- radny Miko艂aj Owczarek 
- radna Paulina Przyby艂
- radna Joanna 艢widerska-Bylewska

Autor : Administrator
Zredagowa艂(a) : Natalia Miku艂a-Karpi艅ska
Data wprowadzenia : 2004-08-16 14:22:25
Data ostatniej modyfikacji : 2020-02-10 07:46:20
Liczba wy艣wietle艅 : 39

Redaktor  Data modyfikacji 
Natalia Miku艂a-Karpi艅ska  10.02.2020 06:54poka偶 t膮 wersj臋
Natalia Miku艂a-Karpi艅ska  10.02.2020 07:04poka偶 t膮 wersj臋

Redaktor  Data modyfikacji 
Natalia Miku艂a-Karpi艅ska  18.12.2014 13:48poka偶 t膮 wersj臋
Ziemowit Adamczyk  18.12.2014 13:43poka偶 t膮 wersj臋
Ziemowit Adamczyk  18.10.2013 10:22poka偶 t膮 wersj臋
Ziemowit Adamczyk  10.02.2011 08:18poka偶 t膮 wersj臋
Barbara Kasprzyk  30.09.2008 13:15poka偶 t膮 wersj臋
Barbara Kasprzyk  20.08.2007 09:22poka偶 t膮 wersj臋
Barbara Kasprzyk  20.08.2007 09:19poka偶 t膮 wersj臋
Barbara Kasprzyk  29.05.2007 08:25poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 2316294